Skocz do zawartości
Kuba6850

Czy chciałbyś otrzymać darmowy serwer do minecrafta?

Ankieta  

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy chciałbyś otrzymać darmowy serwer do minecrafta?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, postanowiłem założyć hosting serwerów do minecrafta. Obecnie jest on w becie, potrzebuje osób które będą go dla mnie testowały. Ilość ramu jaką otrzyma twój serwer będzie do ustalenia. Spośród głosujących wybiorę tylko niektóre osoby, jeśli wcześniej hejtowałeś mcadmins.pl to nie masz po co w ogóle dalej to czytać. Osoby wybrane otrzymają adres hostingu wraz z danymi do konta na pw. Adres serwera oczywiście ustalacie sami, hosting daje wam ip z portem jak i nazwę z 3 znakową domeną. Za darmo utrzymywać będę tylko serwery publicznie, nie prywatne (przez nieograniczony czas)

Chętni niech głosują :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuba jak wiesz ja reaktywuję BossCraft.pl (dziś o 18:00) :) można byłoby się jakoś dogadać :)  Ps: Kiedy ogłoszenie wyników?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie miałem Ci napisać kiedyś na discordzie czy nie warto nawiązać jakiejś współpracy z hostingami ale jak zakładasz swój to ma wielki plus, powodzenia! :D

Edytowane przez KamiiQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hosting obecnie jest bardziej prywatny niz publiczny. Nawet jesli podalbym tu link do konta i tak tam nic nie zrobisz, do panelu mozna sie jedynie logowac. Do tego wszystkiego dostep maja jedynie osoby chetne i przez nas zatwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale screeny chyba możesz dac, jakie ip maja wasze serwery, jakie silniki macie do wyboru ? i domena Główna ma .pl? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi