Skocz do zawartości
  • 0
MeffiuBC

Długo ładujący się chat forum

Pytanie

Hej, czy tylko ja mam ostatnio problemy z długo ładującym się chatem? :(  W dniu dzisiejszym to już strasznie długo się ładuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
3 godziny temu, Doggo napisał:

Mi szybko chodzi

Bo tak jak napisałem wyżej... (dobra dodam cytat) korzystałem ze stylu w którym czat nie działał...

17 godzin temu, MeffiuBC napisał:

Rany chłopaki drążyłem, drążyłem i wydrążyłem... :o okazuję się że błąd z ładującym się długo czatem a nawet ostatnio wcale nie ładującym się był spowodowany tym, że korzystałem ze stylu "Jasny" zamiast Greenify by RikoDEV pytanie tylko jak się to stało że korzystałem z tego stylu? może wymuście na wszystkich użytkownikach forum korzystanie z Greenify oraz wyłączcie możliwość zmiany stylu dla użytkowników :)

Na Greenify czat działa, co prawda ładuję się chwilę ale lepsze to niż wcale miałbym nie działać. :) 

Uważam że problem został rozwiązany, temat można zamknąć :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu 11.03.2018 o 08:03, Reedzev_ napisał:

Faktycznie, ładuje się dość długo jak na te 20 wiadomości, nawet CKEditor się ładuje szybciej :kappamikolaj:

Postaram się sprawdzić co może być tego przyczyną. 

Hej Reedzev_

Nie wiem czy było coś naprawiane w tym kierunku ale dziś mi już kompletnie czat nie działa (nie laduję się :(

• Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Rany chłopaki drążyłem, drążyłem i wydrążyłem... :o okazuję się że błąd z ładującym się długo czatem a nawet ostatnio wcale nie ładującym się był spowodowany tym, że korzystałem ze stylu "Jasny" zamiast Greenify by RikoDEV pytanie tylko jak się to stało że korzystałem z tego stylu? może wymuście na wszystkich użytkownikach forum korzystanie z Greenify oraz wyłączcie możliwość zmiany stylu dla użytkowników :)

Na Greenify czat działa, co prawda ładuję się chwilę ale lepsze to niż wcale miałbym nie działać. :) 

Edytowane przez MeffiuBC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.