Skocz do zawartości
IceMelt

odrzucona
Szukanie po ID

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję w sekcji wyszukiwania tematów, jak i użytkowników dodać wyszukiwanie po ID. 

O co chodzi? Obecny temat ma ID 70. Można to sprawdzić w linku tematu, w którym się aktualnie jest. 

Z użytkownikami tak samo. Ja na przykład mam ID 9. ID użytkownika sprawdza się wchodząc na jego profil, oraz zaglądając na link. 

Co myślicie? Niezły feature? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można to przemyśleć jednak czy ułatwi to wyszukiwanie? skoro znamy id to na pewno znamy też login, zawsze można to też podmienić w pasku :P poza tym wyszukiwanie po nazwie jest o tyle łatwiejsze że nie musimy podawać pełnej nazwy np. jeśli wpiszemy "kuba" to wyszuka wszystkie możliwe takie nicki a dalej już łatwo wszystko ogarnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kuba6850 napisał:

Wyszukiwanie po nazwie jest o tyle łatwiejsze że nie musimy podawać pełnej nazwy np. jeśli wpiszemy "kuba" to wyszuka wszystkie możliwe takie nicki a dalej już łatwo wszystko ogarnąć. 

Jednak myślę, że znajdą się osoby, które szukają konkretnego tematu, a nie chce im się szukać kto kim był, albo co czym było. Myślę, że znajdą się śmieszki, które KONIECZNIE będą chciały zobaczyć, kto ma ID 666, albo ID 69. Aczkolwiek ja na przykład wolę zapamiętać kilka cyfer, i nie wpisywać ogromu tekstu, żeby znaleźć jakiś jeden temat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.05.2017 o 21:39, IceMelt napisał:

Jednak myślę, że znajdą się osoby, które szukają konkretnego tematu, a nie chce im się szukać kto kim był, albo co czym było. Myślę, że znajdą się śmieszki, które KONIECZNIE będą chciały zobaczyć, kto ma ID 666, albo ID 69. Aczkolwiek ja na przykład wolę zapamiętać kilka cyfer, i nie wpisywać ogromu tekstu, żeby znaleźć jakiś jeden temat. 

o dokładnie, ja również :> jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...