Skocz do zawartości
MeffiuBC

Co sądzicie o Enderchest.pl?

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytanie skierowane jest do osób które korzystały lub korzystają z usług hostingu Enderchest.pl?

Hej, tak jak w tytule tematu chciałbym poznać Wasze opinie na temat hostingu Enderchest.pl Podzielcie się swoimi przemyśleniami, dosłownie wszystkim, po wygląd panela zarządzającego, wydajnością serwerów, cenami aż po kontakt z supportem. Dane te są mi bardzo potrzebne. Z góry dziękuje za Wasze opinie. 

Cytat

Jeśli jesteście ciekawi dlaczego Was o to pytam to odpowiadam: Tworzę zestawienie za pomocą którego przyszły klient ów hostingu będzie wiedział przed zakupem o jego możliwościach, opłacalności ale również o poziomie supportu. Ja kilka razy się przejechałem i wydałem pieniądze w błoto dlatego chcę zaoszczędzić tego innym. Na przykład mając serwer w hostingu Craftserve.pl nie ma mowy o tym żebyście podłączyli swój sklep z płatnościami SMS ponieważ hosting ten nie oferuję zewnętrznego połączenie RCON.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem.

Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

plusy:
Dla początkowych założycieli jest spoko.
Prosta obsługa
minusy:
Support odpowiedział mi dopiero po 4 dniach
Serwer przy 3 graczach wywalal (serwer mial 1,5gb ramu z tego pluginy zajmowały 250mb)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem, gdy pomagałem klientowi skonfigurować serwer. Panel tragiczny, oferta niedopasowana do średnich/wysokich potrzeb graczy, słabe serwery. Czy zasłużył na swoją złą sławę? Owszem, ponieważ na tym hostingu powstaje najwięcej serwerów EasyHC i innego podobnego typu raki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi