Skocz do zawartości

Skróć swój długi adres url https://s.mcadmins.pl/

MeffiuBC

Głosowanie na najlepszy oraz najgorszy hosting serwerów Minecraft w 2018 roku.

Głosowanie na najlepszy oraz najgorszy hosting serwerów Minecraft w 2018 roku.  

7 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Który hosting serwerów Minecraft jest według Ciebie najlepszy?

• Craftserve.
    • CraftHost.
      0
    • Enderchest.
    • LVLUP.
    • Mineserv.
      0
    • Inny - w odpowiedzi napisz co to za hosting.
  2. 2. Który hosting serwerów Minecraft jest według Ciebie najgorszy?

• Craftserve.
    • CraftHost.
    • Enderchest.
    • LVLUP.
      0
    • Mineserv.
    • Inny - w odpowiedzi napisz co to za hosting.
      0

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 25.03.2018 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Jako nowy Redaktor naczelny Polskiego forum technicznego Minecraft - http://mcadmins.pl chciałbym poznać Wasze opinie związane z hostingami serwerów Minecraft. Który hosting serwerów Minecraft jest według Was najlepszy a który najgorszy? W tym temacie powstała ankieta w której znajdują się dwa pytania za pomocą których możecie zagłosować na najlepszy ale również najgorszy hosting. Dodatkowo bardzo proszę swoje głosy argumentować swoimi doświadczeniami tymi pozytywnymi jak i negatywnymi w odpowiedziach pod tym postem. Za pomocą tych danych chciałbym stworzyć zestawienie TOP3 hostingów Minecraft w 2018 roku według społeczności MCAdmins.pl. Głosowanie zakończy się 25 marca o godzinie 23:59.

Serdeczne dzięki za wszystkie opinie oraz głosy w ankiecie!

Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, FASTPICT napisał:

Bardzo dobrym hostingiem jest TitanAXE.

Super! dziękuje Wam wszystkim za oddane głosy. Pamiętajcie jednak aby Wasze głosy były argumentowane w odpowiedziach dlaczego właśnie tak uważacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, MeffiuBC napisał:

Obecnie Enderchest według Was jest najlepszym hostingiem serwerów Minecraft, ale jak to się stało że również jest najgorszym? :o

To zalezy kto jakie ma zapoznania z danym hostingiem. Zauwaz, ze na najgorszy zaglosowaly osoby, ktore nie daly, ze tak. Poprostu inni maja rozne podglady. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ankieta jest zamknięta więc wypowiem się tutaj.

Za najgorszy hosting uważam Enderchest, niezależnie co by zrobili, zawsze taki będzie a dlaczego? Ponieważ, ich oferta nie jest opłacalna, panel wygląda brzydko itp. Używałem tego hostingu, tylko raz pomagając klientowi przy tworzeniu serwera.

Za najlepszy hosting uważam oczywiście Lvlupa a dlaczego? Oferta jest idealna dla każdego, ceny nie są wygórowane a obsługa miła, panel jest ładny i w 100% autorski. Używałem tego hostingu kilka razy robiąc strony, serwery itp. już w te wakacje wszystkie moje projekty zostaną przeniesione do Lvlupa z darmowych hostingów.

O reszcie się nie wypowiem, ponieważ ich nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, IDailyGaming napisał:

Ankieta jest zamknięta więc wypowiem się tutaj.

Za najgorszy hosting uważam Enderchest, niezależnie co by zrobili, zawsze taki będzie a dlaczego? Ponieważ, ich oferta nie jest opłacalna, panel wygląda brzydko itp. Używałem tego hostingu, tylko raz pomagając klientowi przy tworzeniu serwera.

Za najlepszy hosting uważam oczywiście Lvlupa a dlaczego? Oferta jest idealna dla każdego, ceny nie są wygórowane a obsługa miła, panel jest ładny i w 100% autorski. Używałem tego hostingu kilka razy robiąc strony, serwery itp. już w te wakacje wszystkie moje projekty zostaną przeniesione do Lvlupa z darmowych hostingów.

O reszcie się nie wypowiem, ponieważ ich nie używałem.

Jakos nie widzialem, zeby jeszcze watek otwarty stal, a tu prosze xd

Mysle, ze chyba moge zamknac. Jak cos sa jeszcze tematy tutaj: https://mcadmins.pl/forum/284-hostingi/

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.