Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna prezentacja, na pewno ktoś poświęcił więcej umiejętności graficznych niż potrafił, 10/10.

Od kiedy poznałem ten serwer moje życie się zmieniło, teraz opiszę w jakim stopniu się zmieniło, ogromnym.

- Moje dwa koty od jakiegoś czasu nie zawsze sikały do kuwety, od kiedy poznałem ten świetny serwer zmieniło to się. Teraz codziennie chodzą załatwiać się do kuwety, bardzo polecam.

- Stałem się milionerem, na serwerze poznałem Włoskiego Mussoliniego Martegia Alberta Drugiego. Przelał mi on na konto powyżej pięciu milionów.

- Dzięki staniu się milionerem moje życie się zmieniło, kupiłem sprzęt razera za 800zł, a potem ukradli mi ok. 5milinów

- Dzięki chwilowemu bogactwie (na którym zarobiłem 5mln, które mi skradziono) zarobiłem ponad 800zł !!!

- Zainwestowałem w moje dziecko, głównie szybkość i  umiejętność inwestowania w krypto, dzięki czemu ja i moje dziecko dorobiliśmy się milionów, zatrudniliśmy programistów i stworzyliśmy między innymi: youtube,facebook,google,windows,linux,discord,skype itd.

- Zatrudniliśmy też służących typu Bill Gates, Mark Zuckerberg

Ogólnie polecam. 10/10/

• Kappa 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi