Skocz do zawartości
Gość

ODRZUCONE Kuba, 13 lat, zajmuje się fotografią, spełniam wymogi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): Będę starał się być codziennie, tak około od 2 do 4/5 godzin
Spis Twoich kar: Nie miałem kar. 
Opis Twojej osoby: Jestem Jakub, dla znajomych Kuba. Mam 13lat i od paru miesięcy zajmuje się fotografią. Jestem także spokojnym wyluzowanym chłopakiem który lubi spędzać dużo czasu przed kompem, a przy tym uczyć się nowych rzeczy.
Metody kontaktu: Fb/Discord/E-mail Fb podam na pw, a na discordzie nazywam się tak samo. E-mail: [email protected]
Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie) - Tak
Dlaczego akurat ty? Jeszcze nigdy nie byłem administratorem na żadnym forum, chciałbym poznać/zobaczyć jak to jest. Obiecuję że będę się starał.

Wymagania:

• konto na komunikatorze Discord - Spełniam.
  • bycie w forumowym serwerze Discord - Spełniam.
  • dojrzałość - 13 lat może być?
  • wysoka aktywność na forum - oczywiście, że będę. Teraz ma dużo wolnego to często będę bywał.
  • znajomość regulaminu - znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jestem na nie, nieogarnięty, przykład:

"Siems.. dzień jak co dzień grałem sobie na prisonie i żadnych problemów z grafiką nie było alee.... chciałem sobie odpalić gta 5 na maksymalnych ustawieniach (XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) i mi kompa wyrąbało xd

A teraz jak wchodzę na serrwer to mam taką dziwną grafikę.. tak jakby mocno przybliżoną jak to naprawić?"

Nie stawia przecinków + ten spam "xd".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
1 godzinę temu, ivall napisał:

Jestem na nie, nieogarnięty, przykład:

"Siems.. dzień jak co dzień grałem sobie na prisonie i żadnych problemów z grafiką nie było alee.... chciałem sobie odpalić gta 5 na maksymalnych ustawieniach (XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) i mi kompa wyrąbało xd

A teraz jak wchodzę na serrwer to mam taką dziwną grafikę.. tak jakby mocno przybliżoną jak to naprawić?"

Nie stawia przecinków + ten spam "xd".

Od tego czasu się ogarnąłem, a te "XD..." po prostu sobie napisałem bo miałem spoko dzień.
A co do interpunkcji, to często stawiam przecinki, ale nie mam magistra inżyniera, czy jakie tam są jeszcze tytuły, żeby pamiętać w każdym miejscu o przecinku..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...