Skocz do zawartości
Gość

ZAAKCEPTOWANE IDailyGaming - Wojtek, zainteresowany bezpieczeństwem i nie posiadam kar.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): 3-6h w dni robocze, oprócz środy i piątku gdzie to różnie może bywać :/  W sobotę zależy od tego czy idę na praktyki lub czym mam zlecenie. 

Opis twojej osoby: Cześć, jestem Wojtek, mieszkam w województwie Śląskim w Katowicach, mam kilka zainteresowań m.in fotografia, bezpieczeństwo w sieci, kilka państw (Izrael, Korea południowa, Japonia, Francja, Hiszpania i Norwegia). Lubię robić zdjęcia, słuchać muzyki oraz oglądać filmy i seriale. Uczę się Hiszpańskiego, Norweskiego, Koreańskiego, Niemieckiego i Francuskiego. Lubię K-POP i potrafię go słuchać godzinami. Kocham Cole'a Sprouse'a.

Nie posiadam, żadnych kar na forum.

Metody kontaktu: DiscordTag: 꾹토끼#0370

Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie) Tak.

Dlaczego akurat ty? Ponieważ, chciałbym poprawić jakość tworzonej treści tworzonej przez użytkowników na forum i chcę rozwinąć forum. Jestem osobą sprawiedliwą, zawsze wysłuchuję obydwóch wersji wydarzeń. i Ewald mnie poleca

Edytowane przez Gość
Poprawiam tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Każdy wie że on i tak się dostanie. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...